Tester - Woda kolońska - D.R. Harris Arlington


8,00 zł
Brutto
Dostępność: Oczekiwanie na dostawę

Kod produktu: DRH AC-P

D.R Harris Arlington Tester - saszetka 1 ml

Ilość

D.R Harris jest jedną z najstarszych aptek w Londynie. Ponad 200 lat temu Daniel Roteley Harris otworzył swoje apteki na St. James Street. Niezwykła jakość produktów bardzo szybko wyróżniła się na rynku i tak jest do dnia dzisiejszego.Warto wspomnieć, że od 1938 roku D.R. Harris dostarcza swoje produkty brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Wszystkie produkty są wykonane i pakowane ręcznie. Produkty D.R Harris wykonane są z naturalnych składników takich jak lawenda, migdały, czy orzechy kokosowe dlatego sprawdzają się idealnie nawet przy najbardziej wrażliwej skórze. Ponadto D.R. Harris jest synonimem klasycznych brytyjskich zapachów, cieszących się wielkim światowym powodzeniem przez dekady.

 

Woda kolońska z linii Arlington. 

Zapach:  oparty na nutach cytrusowych, delikatnym piżmie i paproci. Bardzo męski i klasyczny. Dość uniwersalny, dobrze zrównoważony. Stosowany po goleniu z powodzeniem zastępuje wodę toaletową, zapach utrzymuje się długo na skórze. Przez kobiety oceniany jako intrygujący i zmysłowy, odbiegający od popularnych wód.

Skład: Alcohol denat., Parfum, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral, Farnesol.

DRH AC-P

13 innych produktów w tej samej kategorii:

X