Firma STARMANN powstała w 2000 roku.

Od początku celem naszej działalności jest dostarczanie klientom produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.


Służymy radą i pomocą. Każde pytanie jest dla nas na miejscu, a każdy nowy temat energią do działania.
Każdy nasz produkt jest sprawdzany pod względem jakościowym tak, by spełniał najwyższe oczekiwania.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługę laserowego graweru, nieodzowny atrybut dedykowanego prezentu. Dzięki temu możesz podarować bliskiej osobie unikatowy prezent najwyższej jakości. Współpracujemy z firmami europejskimi oraz polskimi.

Jesteśmy oficjalnym i jedynym na rynku Polskim dystrybutorem firmy Mühle oraz Feather, a ponadto dystrybutorem firmy Thiers Issard.
W zakresie współpracy i zamówień hurtowych zachęcamy do kontaktu.


Ponadto Firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją artykułów szczotkarskich oraz artykułów do golenia. Obszar działania to głównie Polska a także kraje Europy zachodniej (Niemcy, Hiszpania).


Służymy radą i pomocą.
Jesteśmy w stanie dostarczyć do klienta każdy produkt szczotkarski i tym samym zrealizować każde zamówienie dotyczące szeroko rozumianej branży szczotkarskiej.


Zaskakujemy nie tylko najwyższą jakością, ale także cenami naszych produktów.
Jako jedni z nielicznych stosujemy w swoich produktach 100% włosie naturalne: włosie końskie, włosie bydlęce, szczecina świńska, fibra, union, piasawa, basyna, arenga, są to produkty trwałe, pozwalające często na wieloletnie ich użytkowanie.
Wykonujemy również wzory na zamówienie w zakresie szczotek do użytku domowego oraz pędzli do golenia. Tworzymy oprawy z metalu, drewna i kamienia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również brandowania produktów własnym logo.
Obecnie obsługujemy największych dystrybutorów w Polsce i tym samym nasze produkty są dostępne na terenie całego kraju. Sprzedaż detaliczną prowadzimy tylko przez Internet.