MÜHLE HEXAGON 31MHXG FOREST


229,00 zł
Brutto
Dostępność: Oczekiwanie na dostawę

Kod produktu: 31MHXG FOREST

Mühle Seria HEXAGON by Mark Braun
Sześć narożników – symetryczne piękno 
Włosie typu Silvertip Fibre®

Ilość

Pędzel do golenia MÜHLE HEXAGON 31MHXG FOREST - seria hexagon -  sześć narożników – symetryczne piękno 

Seria HEXAGON oferuje nam narzędzia wykonane z niezwykłą precyzją i stylem. W zakresie produktów serii HEXAGON firma MÜHLE współpracowała z renomowanym projektantem berlińskim Markiem Braunem. Sześciokątny profil każdego z tych produktów łączy w sobie nowoczesny design z tradycyjnymi i praktycznymi elementami, zapewniając ergonomię i funkcjonalność.

Rękojeść wykonana z aluminium anodowanego, kolor zielony – większa twardość i odporność na korozję niż warstwa powstająca w sposób naturalny.

Włosie syntetyczne Silver Tip Fibre – (najwyższej jakośći włókno syntetyczne), czysto wegańskie, opracowane przez firmę MUHLE specjalnie do golenia na mokro.  Stworzone z włókien syntetycznych roślinnego pochodzenia na wzór włosia borsuka Silver Tip. Ma bardzo podobną fakturę i strukturę. Charakteryzuje się niezwykłą miękkością i wytrzymałością. Doskonale zatrzymuje wodę i błyskawicznie schnie. Włosie syntetyczne Silver Tip Fibre jest bardzo śliskie, dzięki czemu łatwo utrzymać je w czystości. Jest ekonomiczne i wydajne. 

31MHXG FOREST

16 innych produktów w tej samej kategorii:

X