Olejek do brody - D.R. Harris - Arlington


59,00 zł
Brutto
Dostępność: Oczekiwanie na dostawę

Kod produktu: DRH ALMOND OIL

Czysty olejek migdałowy
Naturalny pre shave
Pojemność 100 ml

Ilość

D.R Harris jest jedną z najstarszych aptek w Londynie. Ponad 200 lat temu Daniel Roteley Harris otworzył swoje apteki na St. James Street. Niezwykła jakość produktów bardzo szybko wyróżniła się na rynku i tak jest do dnia dzisiejszego.Warto wspomnieć, że od 1938 roku D.R. Harris dostarcza swoje produkty brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Wszystkie produkty są wykonane i pakowane ręcznie. Produkty D.R Harris wykonane są z naturalnych składników takich jak lawenda, migdały, czy orzechy kokosowe dlatego sprawdzają się idealnie nawet przy najbardziej wrażliwej skórze. Ponadto D.R. Harris jest synonimem klasycznych brytyjskich zapachów, cieszących się wielkim światowym powodzeniem przez dekady.

 

Czysty olejek migdałowy 100 ml

Olejek migdałowy jest naturalnie bogaty w witaminę E, która jest doskonałym przeciwutleniaczem dla skóry, a także pomaga wzmocnić i odżywić włosy. Oprócz tego olej migdałowy został powiązany z zapobieganiem uszkodzeniom skóry przez promieniowanie UV, usuwaniem ciemnych plam, pomaganiem w egzemie, łuszczycy i wysypce, a także może pomóc w zapobieganiu rozstępom związanym z przyrostem masy ciała lub ciążą.

Olejek migdałowy może być również doskonałą alternatywą dla olejków do masażu, a także olejku do brody. Zalecamy stosowanie oleju migdałowego do gęstszej i grubszej brody, ponieważ jest on nieco cięższy niż typowy olejek do brody.

Produkt nieperfumowany.

DRH ALMOND OIL

16 innych produktów w tej samej kategorii:

X