W celu zapewniania optymalnej funkcjonalności serwisu korzystamy z plików cookies! Dowiedz się więcej lub zamknij tą wiadomość.

×

Starmann

Szczotki z naturalnym włosiem

Szczotki z naturalnym włosiem

Wejdź do sklepu

Akcesoria i przybory do golenia

Akcesoria i przybory do golenia

Wejdź do sklepu

O szczotkowaniu

 

Szanowni Państwo,

 

Szczotka to coś bardzo prozaicznego ale zarazem jakże ważnego w naszym życiu. Tak naprawdę bez szczotek ciężko byłoby żyć choć jeszcze w wielu domach używa się jednej do wszystkiego a przecież każda ma swoje specjalistyczne zastosowanie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szczotki głównie do użytku domowego choć mamy również i specjalistyczne. Można u nas kupić pełny asortyment szczotek do ciała, szczotek do kuchni, szczotek do zamiatania, szczotek do grzejników, szczotek do butelek, szczotek do szorowania, szczotek do obuwia i do ubrań, szczotek do butelek, do naczyń ale również specjalistyczne szczotki do probówek, szczotki dla przemysłu.

Nasze produkty odznaczają się bardzo wysoką jakością, polecamy szczególnie szczotki wykonane z drewna bukowego oraz naturalnych surowców takich jak: włosie końskie, szczecinę świńską, tampico, union.

Szczególnie polecamy szczotki do włosów z włosia dzika oraz szczotki do masażu i złuszczania naskórka z tampica. Takie szczotki, regularnie stosowane zastępują wszelkie chemiczne peelingi, ujędrniają skórę i sprawiają, że przez wiele lat nasza skóra wygląda młodo. Naprawdę nie trzeba wydawać mnóstwa pięniędzy na kosmetyki, wystarczy dobra szczotka i regularne jej stosowanie.

Zapraszamy na stronę: www.starmann.com.pl