legend

MÜHLE EDITION Nr 3 - 493ED3

Indeks: 493ED3
Ostatnie sztuki w magazynie
1 590,01 zł
Brutto (zawiera podatek VAT)

Mühle Seria EDITION czarny dąb + srebro

Włosie typu Silver Tip Badger

Rękojeść wykonana z czarnego dębu i srebra

Pędzel do golenia seria MÜHLE EDITION Nr 3 model 493ED3 czarny dąb + srebro

Zaprojektowana dla najbardziej wymagającego konesera - ergonomia i wyjątkowe materiały -  tak można scharakteryzować serię MÜHLE EDITION. Są to produkty luksusowe o najwyższym standardzie wykonania.  Seria Edition nr 1, 2, 3 i 4  jest ukoronowaniem całego dorobku goleniowego niemieckiego producenta - Mühle. Wyraziste kształty produktów połączone z purystyczną zasadą projektowania - to definicja serii Edition. Seria Edition to najwyższej jakości włókno węglowe, chińska laka, czarny dąb w połączeniu ze srebrem, porcelana miśnieńska oraz ręczne wykonanie doprecyzowane pod każdym względem. 

Rękojeść wykonana z najlepszego "dębu bagiennego" drewna dębowego, które przez tysiące lat spoczywało szczelnie w torfowiskach, bagnach lub na brzegach rzek, uzyskując piękny ciemny odcień. Drewno jest uszlachetnione srebrem, dzięki czemu drobne wgłębienia na jego powierzchni nabierają srebrzystego połysku. 

Zastosowanie chromowanej główki dodaje pięknego blasku - całość wygląda niezwykle elegancko.

Włosie z borsuka Silver Tip – to włosie najwyższej jakości, specjalnie wyselekcjonowane. Wybierane z określonych partii ciała. Włosie Silver Tip jest odpowiednio długie, dzięki czemu nie trzeba go przycinać, a przy tym, idealnie miękkie. Ma jasno złocistą barwę i charakterystyczny ciemny pasek na środku. Proces jego pozyskiwania jest bardzo trudny, co wpływa na wysoką cenę pędzli z tym rodzajem włosia. Pędzel do golenia z włosiem borsuka Silver Tip jest produkowany ręcznie.

Rozmiar główki L - 23 mm

Piękne opakowanie prezentowe jest w cenie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.